| katalinakarina a întrebat:

Hai acum sa recunoastem ca. in vacanta, toti ne permitem sa stam putin ( foarte mult ) mai tarziu. Voi la ce ora v-ati culcat de obicei in vacanta asta?

22 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Pai eu ma culcam in timpul scolii la maxim 11 si ma trezeam la 6.45 iar acum ma culc pe la 12 ca nu prea pot rezista mai mult si m ascol la ora 9-10.

| ThePoet a răspuns:

De obicei cedez la 2. In timpul scolii din cauza oboselii, undeva pe la 1, dar devenit o obisnuinta. Oricum de luni nu mai stau atata si ma apuc de alergat dimineata devreme! big grin

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai in vacanta eu nu pot sa adorm decat la ora 4. Pana atunci stau treaz. Si ma scol cam pe la 1 - 2. laughing

| MaStErShOt a răspuns:

3-4 si trezit la 11-12

| CautNume a răspuns:

Doua jumate, trei fara ceva.

| Reek54 a răspuns:

Eu imi permiteam si cand nu eram in vacanta, adica. daca ma simteam ok stateam mai mult, daca eram plictisit nu stateam.

| Wehrmacht a răspuns:

Pai 3-4-5-6 sau nu dorm deloc.

| Elena97M a răspuns:

In timpul scolii nu indraznesc sa ma culc chiar tarziu deoarece la scoala sunt moarta de somn.
In vacanta in timpul saptamanii ma culc de obicei la 11-12 iar in weekend. mult mai tarziu laughing desi nu chiar mereu..adica nu fac o regula din asta :p

| irbis a răspuns:

Doar in vacante? Eu in liceu ma culcam pe la 4. (clase dupamiaza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vacanta de vara ma culcam pe la 4-6, iar cand eram ibosita nu treceam de ora 2.

| ovidiu8msn a răspuns:

Ma culc pe la 5-6.

| Ebsghjs a răspuns:

Din cauza insomniei la 5:00, 6:00.

| SDavidS a răspuns:

Eu fac recordurile mele, odata ma culcam la 6.30, incerc sa rezist mai mult.winking

| har a răspuns:

Ce copilarie sa treaca ma? laughing eu si acum la 13 ani ma uit la desene, si pot sa ma uit si la 30 de ani ca ma doare in cot ce cred altii, cunosc oameni de 46-50 si ceva de ani si tot se uita la desene, pana si colegii emi se uita pe disney junior(cam ciudat totusi ca eu ma uit pe cele normale cartoon, disney channel, nickelodeon etc...) copilaria trece doar daca o lasi big grin

| katalinakarina explică (pentru har):

Si eu am tot 13. aproape 14 si inca ma uit la desene rolling on the floor)

| Se7en98 a răspuns:

Cand treceam cls a 5 a Imi placea foarte mult desenele animate si stateam toata noaptea pana dimineata la 8 laughing nu dormeam toata noaptea s-a intamplat odata sa ma trezesc la ora 4 seara asta e cu copilaria rau ca a trecut sad...

| gabriela1150 a răspuns:

5-6, asta e extrema. dar cand sunt mai obosita stau cam pana pe la 2-3, sau chiar 4. batting eyelashes :*

| yocata10 a răspuns:

Pe la 2-3 depinde de chefwinking si trezit la 12 :d iar la scoala ma culcam pe la 1, 2 max si trezirea la 6 sad

| CandyHearts a răspuns (pentru yocata10):

Asa si eu... ce naspa e programul de scoala, eram somnoroasa toate orele, oof bine e in vacantahee hee laughing

| NICKSOOO a răspuns (pentru yocata10):

Eu si la 3 ma culcam in timpul scolii :-))

| Cor1nnnaa a răspuns:

2-3 si ma trezesc la 12 laughing)) cel mai mult am stat pana la 6 dimineata cu niste prietene. :-s deci vara nu prea dorm

| GeorgeSprite a răspuns:

Sincer? pai de la 00:00 pana la 2 3 dupa masa si dormit pana la 7 8 9 si dupa o lu-am de la capat laughing