| xoxoangel97 a întrebat:

eu il plac pe un baiat iar baiatul ma place si el si la banchet ne-am pupat pe buze. acum o sa intram in vacanta peste 2 saptamani, dar chiar daca stam aproape unu de celalalt si poate mai iesim impreuna nu avem curaj sa recunoastem..Cum as putea face sa il fac sa recunoasca? va rog frumos lasati-mi si mie niste sfaturi si idei urgent puppy dog eyes. Multumesc mult de toot :X DAU FUNDITA, promit.

Răspuns Câştigător
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Evident il placi.
Dar esti sigura ca si el te place?! Poate acel sarut a fost doar ceva de moment sau un impuls, sau a vrut sa faca pe cineva gelos/a. Gandeste-te la toate astea.
Ti-a dat de inteles ca te place? Ati vorbit despre asta? Petrece mai mult timp cu tine decat cu alte fete?
Daca s-au intamplat toate astea atunci poti sa spui ca te place si el, dar daca nu, atunci nu te place.
Nu vreau sa iti spulber visele dar cateodata baietii fac lucruri fara sa gandeasca, sunt foarte spontani, niciodata nu stii ce e in capul lor.
Deci analizeaza bine situaita.
Pa, pa.

| xoxoangel97 explică (pentru alinaWalina):

Da sta mai mult cu mine si da am vorbit despre asta si la cat e de timit se inrosa si la banchet a si plans dupa mine... nu stiu daca e ceva normal dar asta este :*

3 răspunsuri:
| Honeydew5 a răspuns:

Cel mai bine il faci sa recunoasca(asta daca e adevarat) spunandu-i tu prima ce simtihappy

| Calesul123 a răspuns:

Parerea mea e ca daca vei zice prima, si el va recunoaste