| WoKy a întrebat:

Hai noroc TPU.
Deci cand vreau sa instalez Hamachi, imi da o eroare in care scrie asa: "This installation package could not be openede. Verify that the package exists and that you cand access it, or contact the application vendor to verify that this is a valid Wiondows Installer package"
Nu reusesc sa o inteleg. Am tradus motamo tot si nu imi dau seama ce reprezinta.
Funda pentru cine ma ajuta!
Fara vrajeli si devieri de la subiect!
Scuzati greselile de scris!

Răspuns Câştigător
| Rollwo a răspuns:

Iti spune ca mai ai instalat Package-ul Hamachi in pc.

2 răspunsuri:
| WoKy explică:

Nu e instalat. Totusi ar trebuie sa stiu. Ca windowsul asta nu instaleaza de nebun

| WoKy explică:

Trebuia mutata instalarea din C in D, E, F depinde...
Iti dau funda sa nu zici ca sunt rau. Mersi