Apache
| Apache a întrebat:

Hai sa facem un top! care preferati din urmatoarele filme de animatie?, a bug life, how to train your dragon, ice age, shrek, cars si ratatoullie!

9 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

A bug life si how to train your dragon nu le-am vazut inca. la celelate topul ar fi: ice age (mi s-a parut ft funny), cars, shrek, ratatouille.
insa cel mai tare film de animatie pe care l-am vazut a fost "the simpsons movie"!

| Marcelino a răspuns:

Din cele care le am vazut, Ratatoullie e pe primul loc, shrek, cars si restul nu le stiu...

| Kyzz a răspuns:

Cars

| matrixismyname a răspuns:

Mie mi-au placut cam in ordinea asta : how to train your dragon, cars, shrek, a bug life, ratatoullie.

Asta doar pentru ca shrek e un sequel, si are mai multe parti.

| ChocolateDroid a răspuns:

Ratatoullie love struck
Si Shrek big grin

| Revolt666 a răspuns:

Ice age clar

| 27ade27 a răspuns:

Ratatoullie love struck

| OliviaHoran a răspuns:

A bug life :d

| AndreeaI16 a răspuns:

How to Train Your Dragon este filmul meu preferat.
Iar celelalte filme nu le-am văzut.