| mSy2dust a întrebat:

Hai salut TPU! As dori sa aflu spatii special amenajate pentru. graffiti in Bucuresti ..Stiu ca sunt in Carol si in Herastrau dar nu stiu locul sigur. Puteti sa-mi spuneti va rog? Fara raspunsuri gen: La 12 noaptea, pe metrou! Dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| PEST a răspuns:

Salut, in primul rand ce vrei sa faci tu nu este graffiti, grafiti-ul inseamna o crima, ceva ilegal si iti spun asta pentru ca va rade lumea de tine daca desenezi undeva legal.Te comporti ca un toy...Mai bine desenezi pe zidu de la colt decat pe ceva legal ca asa vin si eu intr-o noaptea la un panou lega stau 6 ore si iti fac o bomba de ramai cu gura cascata.
In fine mai exista si in Circ panouri pentru Graffiti mai sunt si in Skate Park (IORE)...Si de aflat unde sunt nu pot sa-ti explic aici pe TPU, te descurci si tu frate ca nu mori daca intrebi o bunaciune unde e skate parca
Sper ca te-am ajutat, multa bafta la desenat si vezi sa nu te prinda copoii daca desenezi undeva ilegal.Si funda mi-o dai doar daca tu consideri ca o merit.Hai noroc!