| titistefan98 a întrebat:

Hei stiti ca pe facebook unele jocuri le trimit de alea cu happy birthday celor care isi sarbatoresc ziua de nastere si cum fac sa nu mai trimita?

Răspuns Câştigător
| blaackbutterfly a răspuns:

Intrii pe facebook şi sus, ai mai multe opţiuni, chiar lângă 'butonul' "Home", ai "Account Settings" şi "Privacy Settings". Dai la "Privacy Settings" şi apoi în jos, la "Blocked People and Apps" şi "Manage Blocking". Dai apoi în jos până la ultima opţiune unde ai "Blocked Apps", scrii numele aplicaţiei pe care vrei să o blochezi şi cam atât. Sper că te-am ajutat!