| ixGlittery3Mag a întrebat:

maine este ziua mea de nastere! happy birthday for meeee! nu stiu ce distractii sa pregatesc, ma ajutati daca dau funda?! THANK YOOOOOOUU!

Răspuns Câştigător
| xXMarcelaXx a răspuns:

Pai jocurii diferite! cum ar fi ghiceste mancarea.pui mai multe condimente si ei tr sa o ghiceasca.sau scaunele.pai mai multe scaune in cerc sa zicem ca sunteti 9 tu pui cu un scaun mai putin.si dai drumu la muzica si o opresti brusc.ei trebuie sa se puna pe scaun cat mai repede, cel care nu are scaun sa se puna iasa din joc.si scoti cate un scaun defiecaredata cand iasa cineva din joc! sau poti jucaa faci o manuta pe hartie! mana ta! si pui numere de la 0-50. orcate mane.la fel si face cel cu care vrei sa te joci.si mai iei o foaie goala langa tine. dupa ce ati terminat unul zice un numar si tu tr sa-l cauti la el pe ffoaie in tim ce el face liniute pana cauti si tot asa pana se umple foaia. La multi ani! sSper ca te-am ajutat cu ceva!big grinbig grin:big grinbig grin

10 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Hey...la multi anipoi banuiesc ca ai pana in 14 ani
ati putea juca jocuri ca:karaoke,sticluta (pe care o invartiti si cel care pica capul sticlei va primi o pedeapsa sau un indemn de catre cel ce invarte) sa spuneti bancuri, va uitati la tv cv, jucati carti sau daca ai vreun fel de jocuri(exemplu nu te supara frate)
Ps intreabai si pe ei ce vor sa le placa si lor
distractie placuta!

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Si cine primeste funda?

| ღvampireღ a răspuns:

Eu zic sa faci : un concurs karaoke; o tombola cu premii; niste premii insotite de diplome pe care le veti acorda spre sfarsitul petrecerii :Cel mai bun dansator; Cel mai petrecaret invitat; Cel mai glumet invitat ...Inchiriati niste filme bune

| ixGlittery3Mag explică (pentru ღvampireღ):

Ce mai idei! concurs de karaoke? cam stupid avand in vedere cca am 12 ani... nu mi-ai prea folosit dar oricum mrs e ajutor scumpa!

| denisuk12 a răspuns:

La Multi Ani si Tot ce iti doresti!:*

| ixGlittery3Mag explică:

Am 12 ani.

| beendone a răspuns:

Depinde si cati ani faci. Daca faci majoratu, ti-as propune sa o faci la un restaurant cu cativa prieteni. Daca mai mult/mai putin, aduci cativa prieteni/colegi la tine acasa, la un MC, unde vrei tu.

| davidutz1234567 a răspuns:

La multi ani! DAR depinde si cati ani ai? deca ai sa zicem ca faci 12 poti sa pui un film horror daca tine petrecerea mai pe seara spuneti povesti de groza...