| a întrebat:

Hay TPU! am de facut un desen intitulat,, cum vadem viata fara toleranta" imi puteti da niste idei despre ce as putea desena? mentionez ca desenez bine.ms mult

Răspuns Câştigător
| phebsss a răspuns:

Niste oameni care se bat sau se cearta, copii sau iubiti, un personaj cu o arma in mana(de foc sau alba, tu alegi), sau o fata/un baia care tocmai isi da jos o panglica de la ochi, sau gura....asta sugerand momentul in care renunta la toleranta. Sper sa intelegi ceva...hee hee

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ceva horror, in orice caz sad cred ca o pagina colorata toata in negru ar fi foarte sugestiv laughing

| werewolfbruno a răspuns:

Nu stiu