| DennD a întrebat:

Am de facut un desen la psihologie despre Toleranta! Ati putea sa imi dati cateva idei va rog? Multumesc.

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Desenezi un penis, daca profa nu il poate tolera insemna ca iei 10 happy

| Sburatorul a răspuns:

Parinti care se cearta si dincolo de un perete sa fie un copilas mic care se joaca cu jucariile lui zambind? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

In sala de clasa 2 copii se cearta iar cel de langa el citeste o carte,mama si tata se certa iar copilul ii impaca zambind frumos,fratele sora sau verisorul asculta muzica tare iar tu iti vezi de treaba desenezi etc, fundita te rog?

Pa, pa!

| Cophilashul a răspuns:

Ai putea sa desenezi niste copii de diferite culori tinandu-se de mana.