| HappyGirl_7385 a întrebat:

Heeei! As vrea si eu sa-mi cumpar un aparat DSLR insa la mana a doua. as putea gasi in Bucuresti magazine care vand aparate DSLR la mana a doua :d? si daca da, cam pe unde sunt situate -.-. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

La ce bani? Cât vrei să dai pe unul, cât ești dispusă să cheltui.

| HappyGirl_7385 explică (pentru Azµre):

Uh, pai depinde thinking Maximul, nu stiu, 15 milioane? Sau mai putin? Acum depinde de el, na laughing. Sau la 15 mil. gasesc si in magazine, insa mai prostut? nu.mi trebuie performanta extrema ci doar ceva nou. Din ce am citit, aparutul poate sa fie putin mai ''prostut '' insa lentile si obiectivul sa fie bune. Acum, nu stiu. e prima daca cand am tentativa asta de cumparare laughing, deci sunt incepatoare. eu vreau sa.l folosesc doar pentru uz sa zic. personal laughing.

| Azµre a răspuns (pentru HappyGirl_7385):

Păi așa spune. La banii ăștia îți cumperi nou. DSLR-urile la mâna a doua nu sunt bune, oricât de performante ar fi ele, nu știi cum s-a umblat cu ele sau în ce stare de uzură sunt!

http://www.flanco.ro/......c-iii.html

http://www.cel.ro/......6-is-ii-l/

| HappyGirl_7385 explică (pentru Azµre):

OH mersi ♥. Chiar o sa ma duc prin Flanco, sa vad la ce ma orientez. mersi mult de ajutor! big hug

| Azµre a răspuns (pentru HappyGirl_7385):

Eu dețin un Canon big grin și sunt foarte mulțumit!