| CadaruMaria a întrebat:

Heeei TPU, diriginta ne-a propus să găsim un dans să îl facem pentru 8 martie, *scuze de exprimare*, si nu am nici cea mai vagă idee de dansuri. Am făcut până acum ţigănesc, braşoveanca.

Idei de dansuri? Fundăăă!
ps.: pentru clasa a 7-a.

2 răspunsuri:
| Jasmin15 a răspuns:

Http://www.youtube.com/results?search_query=jasmine+meakin+&sm=3 uite, poti cauta pe youtube jasmine meakin si acolo sunt diferite melodii + coregrafie :) sper sa iti placa si sa iti fie de folos. Funda?!

| painkilleeer a răspuns:

Eu fac charleston (dans cu bastonul). Puteţi şi voi să încercaţi, nu e prea greu.