| TriXeE a întrebat:

Ce am putea sa ii facem doamnei diriginta ca si cadou de Craciun. De exemplu in generala in clasa a 8-a i-am facut doamnei diriginta un dans, toate fetele din clasa am pregatit un dans. Acum nu stim ce sa ii facem doamnei diriginta. Ce credeti ca ar trebui?

2 răspunsuri:
| christinebubu a răspuns:

Cumparati-i un braduts artificial din acela micuts, si puneti-i in el un glob personalizat cu poza clasei.Ar fi ceva simbolic.Si nu ar costa mult.

| Colesnic a răspuns:

Cintecul,,la multi ani'' cintat de toti elevii clasei