| Xperson a întrebat:

Noi, fetele din clasa impreuna cu diriginta dorim sa facem o surpriza(party)baietilor.Problema e ca nu avem idee ce sa facem pe placul baietilor. Ce idei aveti si daca esti un baiat spune-mi ce le plac baietilor?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ehe la ce le plac baietilor nu ii va placea la diriga ta pentru ca este prea (porno) continutul. Si ma refer in general ca la asta se gandesc, eu mas multumi cu o bere si o bucatica de tort.

| elasexygagica a răspuns:

Imbracati-va toate fetele in lenjerie intima, dar diriignta sa ramana imbracata ca deh, eu trecut vremea, eventual sa poarte niste budigai

| alyntoxic50 a răspuns:

Recomand multa muzica house sa se auda tare asta e suficient pentru o petrecere mica.

| Xperson explică:

Hai sa fim mai realisti...chiar vorbesc serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ati pute sa dati multa bautura si cati invitati si cati nau prietena sa le faceti voi sau o partida cu iriginta da ca ii faina!