| DeniiMeow a întrebat:

Heeelp. Dau funditabatting eyelashes. Vineri, ma duc sa ma grijesc, la tara. Eu ma gandisem sa-mi iau o fustitza tutu, ce ziceti? Deci tin s va zic ca nu e in biserica, popa vine acasa la cineva, acolo ne strangem. Ce ziceti, o sa dea asa ceva bine la impartasit? Sau e prea... vulgar? Nu sunt in biserica, mie nu mi se pare anormal. happy

Răspuns Câştigător
| Tweety_9070 a răspuns:

Da ar merge o fusta tutu.Si eu am mers la botez cu o asemenea fusta si nu e nici o problema.Adica nu e nici un stil vulgar fiindca fiecare cu stilul lui. Daca vrei de exemplu sa mergi imbracata in blugi, nimeni nu te opreste!`Asa esti tu si gata.Deci daca tu vrei sa mergi cu fusta tutu.Mergi! Nimeni nu are de ce sa te opreasca sau chiar barfeasca.Sunt sigura ca vei fi cea mai speciala.

4 răspunsuri:
| DeniiMeow explică:

Tweety mersi de incurajaribatting eyelasheslove struck laughing.

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Nu este o ţinută potrivită pentru împărtăşanie, indiferent că aceasta are loc la biserică sau nu. De obicei este indicat să porţi ceva decent, o pereche de jeans şi o bluză sunt mai mult decât perfecte.
Numai bine!
Pumpkin Pie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar totusi.hee hee. Imi place mult. Si chiar vroiam s-o port sad.

| metricfan1 a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa te imbraci tocmai fiind un sat la tara unde nu se gasesc asemenea haine. banuiesc ca acolo sunt oameni ce se imbraca simplu si modest.stiu cum este la sat in fiecare vara merg la bunici. incearca sa gasesti ceva pe gustul tau pe care sa il poti asorta cu ce vrei. dar ai grija sa nu sara prea mult in ochi. o fusta pana la genunchi e indeajuns se lunga iar de aici tu hotarasti cum o sa fie costumatia.succes