| elena971234 a întrebat:

Ce incaltaminte s-ar potrivi pentru o fustitza TUTU?winking
Vreau sa merg la un banchet de clasa aVIII-a si la un majorat.am 14aniwinking
Multumesc anticipat!
Funda!

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Pai, eu as purta asta cu niste bascheti/tenesi/conversi. Daca esti o tipa ma rock sigur ti se potriveste. Cu putin smokey eyes si atitudine o sa ii dai pe toti gata! Sper ca te-am ajutat si succes la banchet, o sa fii cea mai frumoasa. Funda?

5 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Ținuta asta îți place? http://www.google.ro/......tp?/imgres 2700&itbs=1&iact=hc&vpx=827&vpy=244&dur=168&hovh=275&hovw=183&tx=102&ty=162&ei=HgUSTeqNJo7oOcbAvKUJ&oei=BAUSTaq-LdGu8QOQtfGABw&esq=6&page=6&ndsp=23&ved=1t:429, r:5, s:98&biw=1280&bih=685

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P tutu s-a potrivi balerini sa pantofi cu toc mic. c placeretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Livia_5463 a răspuns:

Ce culoare este fustita TUTU?

| elena971234 explică:

Fustitza este albastra cu gri :*