| blonda90 a întrebat:

Heeelp! De vreo 2 zile mi se blocheaza youtube-ul. Foloseam Mozilla si l-am dezinstalat, am reinstalat si am facut la fel si cu Adobe Flash Player si tot se blocheaza. Acum am Opera si tot se blocheaza Youtube-ul straight face Si dupa accea se blocheaza si browser-ul. big grin Mentionez ca am windows 7 32 bit. Ce pot sa fac sa rezolv? big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Nu se incarca videoclipul
1.Incearca in Mozilla si Chrome
2. dezinstaleaza Adobe Flash Player din start->control panel->programs->uninstall programs, da un restart la pc si apoi reinstaleaza ultima versiune de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ (la instalare inchizi toate programele inclusiv browserul)
3. Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu.
4. Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet!

Si apoi descarca Advance System Care si optimizeaza windows-ul ->>> http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html

Bafta!

1 răspuns:
| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Hei si eu am avut aceeasi problema, dar am rezolvat-o mai simplu, dai la start, all programs, accesories sau cum s-o scrie, system tools, disk clenup, alegi c dai ok, si apoi ASTEPTI si dai mai departe cati apare o chestie si dai ok si la aia si ASTEPTI ca poate dura si o jumatate de ora, sigur va merge