| pro a întrebat:

Stie cineva de ce toate downloadurile (in special la mozilla, opera, chorme, Adobe flash player, skype etc) mi se opresc la 99 %?

prima data am crezut ca e de la windows asa ca l-am reinstalat dar problema persista

2 răspunsuri:
| Vasy0105 a răspuns:

Salut da, iti spun eu ai virus mai bine ai formata hardul si apoi ti-ai instala un anivirus, Bafta.

| pro explică (pentru Vasy0105):

Asta am facut....am sters toate partitiile si apoi le-am facut din nou....problema persista