| muscatete a întrebat:

Deci, am trecut a 9 a si ma gandesc daca sa particip sau nu la bal. Nu as participa pentru ca nu prea am ce face la proba de talente (sau ceva de genu'). Idei de chestii trasnite, inedite bune de facut la acea proba? [fundita!]

1 răspuns:
| AndreeaaD a răspuns:

Nu mi-o lua in nume de rau dar degeaba iti zic eu sa stai in cap,de exemplu,daca o sa cazihee hee
Cum spune si numele trebuie sa ai un anumit talent(sa stii sa canti, sa dansezi, sa reciti, sa spui glume, sa joci teatru etc) ca sa ii impresionezi pe ceilalti si ca sa castigi.Trebuie sa faci ce stii tu mai bine si sa fi convingatoare.