| ViVi99 a întrebat:

Heei.
Ajutati-ma, va rog. Nu stiu de ce, dar dintr-o data nu mai pot trimite mesaje pe chat. Pot sa postez, primesc notificari, pot sa dau like/com, dar nu pot sa trimit un mesaj pe chat. Imi spune ca sunt blocata! Ce pot face?

3 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

A fost o problema de la facebook, stai linistit/linistita nu te-a blocat nimeni. Facebook-ul a avut o problema, s-a rezolvat. O seara buna!

| ViVi99 explică (pentru AlexandruTeodor):

Multumesc, nu mult dupa ce am postat intrebarea, s-a rezolvat si, intr-adevar, a fost cum ai zis tu. happy

| AlexandruTeodor a răspuns (pentru ViVi99):

Cu placere, daca doresti poti sa-mi oferi funda. O gasesti in dreapta mesajului meu. O seara buna!