| biancabellaa a întrebat:

Cum se reincarca de 2 ori in aceeasi luna pe cosmote? Adica mi s-au terminat mesajele si minutele si vreau sa imi reincarc din nou in aceeasi luna dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Nu poti, daca iti incarci iar cartela o sa vorbesti de banii de pe cartela, la tarife destul de mari, nu o sa mai ai inca o data acele 3000 sau 5000 sau nu stiu cate minute ai tu. doar eventual sa-ti anulezi optiunea asta si sa iei alta dar nu garantez, mai bine suna la relatii cu clientii si intreaba-i pe ei ca stiu cel mai bine