| dasda a întrebat:

Heeihappy. Ce parere aveti despre twilight? Mie mi-se pare destul de fain. Dar as vrea si alte opinii.
Multumesc

Pentru cel mai bun rasp. dau fundizzzaaa:X

Răspuns Câştigător
| Pitica_3139 a răspuns:

Twilight e cel mai super film de pe planetabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

9 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

@crazygirlyo, in cazul meu eu ador twilight pentru ca joaca taylor lautner, nu robert pattinsonlaughing Oricum am citit si cartile si sunt super, dar imi plac ft ft mult si filmelelove struck

| Alecsanndraa a răspuns:

Daca te referi la Twilight seria de carti pot sa spun ca sunt frumoase... le-am citit pe toate si sunt interesante!
dar
Filmele facute dupa fiecare carte sunt oribile! Desi toata lumea este inebunita dupa Twilight...Twilight in sus si in jos desi asta se intampla probabil din cauza ca joaca robert pattinson!

| Andaa_2747 a răspuns:

Deci Twilight e cel mai tare film!:X:X

eu una il adooor:X:X

deci pur si simplu ma uit la el aproape in fiecare zi...

:X

foarte tare filmul...

e grozaaav:X:X

e de nota 11!

:X:X:X:X:X

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Filmele nu au fost cine stie ce dar cartile
absolut bestiale
cartea bate filmulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super. dar uneori poate sa influenteze sa stii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super. dar uneori poate sa influenteze sa sti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este cel mai bun film si cartile la fel, dar fiecare cu parerile lui pentru ca nu la toti ne plac aceleasi lucruri! Oricum filmul e super tare.

| baubau_9290 a răspuns:

Sunt faine filmele din seria asta twilight. Mie personal cel mai mult mi-a placut chiar primul film, Twilight, dar toate sunt frumoase...
merita vazuteebatting eyelashes

| George_3914 a răspuns:

Twilight este cel mai tare film de pe toata planeta m-as uita la el tooooooata ziua ador filmul:angryfunda?)