| Juviia a întrebat:

Ce parere aveti de noua fata a site-ului? Mie mi se pare destul de ok, dar parca vechiul site era mai fain.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vechiul site era depasit de vreme, era necesara o upgradrae si ma bucur ca este atatd e reusit!

| Mayhem666 a răspuns:

Asta e deja a treia intrebare de genu' pe care o citesc azi. Da, e destul de ok, dar vechiul imi placea mai mult, asta mi se pare mult prea patratos laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

A 3-a? Am vazut dublul astazi, ziua inca nu s-a terminat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea am stat mult pe site azi, din cauza ca sunt destul de confuz cu noua infatisare, asa ca o sa mai dureze pana o sa ma obisnuiesc, deci nu aveam de unde sa vad mai multe, daca nu prea am stat. O sa vina curand zilele de vineri si sambata, si o sa fiu probabil mai activ atunci.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Sa vedem acum pronosticul,, ori bagi despre anime-uri, ori despre ce facem noi!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ma obisnuisem cu vechiul stil.
Acum este o harababura totala.
Naspa.

| Juviia explică (pentru TrăieşteClipa):

Așa zic și eu.Mai bun era vechiul site.

| Divy a răspuns:

Uuu se pare că Ștefan ți-a furat audiența cu acceiași întrebare.
Are multe bug-uri. e cam ciudată