| anonim_4396 a întrebat:

Heei!
Cum îmi schimb întrebările de la yahoo mail?
De exemplu, să zicem că ieri mi-am făcut un cont şi am ales 2 întrebări la care să răspund.
Acum, după ce am contul vreau să-mi schimb întrebările alea în altele, de la my account imfo, dar nu ştiu cum.
Ajutor, vă rooog.
Fundă şi voturi.

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Intri pe Mess -> dai la Messenger acolo sus in stanga ->My Account Info -> scrii acolo id`ul si parola -> dai sign in -> pe pagina aia iti apare tot ce vrei sa modifici la contul tau.

2 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Buna,
Nu mai poti schimba intrebarile, alta solutie ar fi sa iti faci alt cont yahoo.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună, am găsit.
Vă mulţumesc că aţi încercat să mă ajutaţi.