| Ciprian1994 a întrebat:

De ce cand vreau sa ma conectez la contul meu de yahoo sa-mi verific mail-urile ma pune sa raspund la intrebarile alea doua(si nu stiu raspunsurilerolling on the floor)si daca raspund gresit de 3-4 ori imi blocheaza contul pentru 12 ore.Parola e buna ca am incercat de curiozitate o parola oarecare si imi spune ID or password...deci intrebarile sunt de securitate...

2 răspunsuri:
| alexa3000 a răspuns:

Pai tu ai raspuns odata la intrebarile de securitate ca sa-ti securizezi contul, ar trebui sa stii raspunsul happy daca nu-l mai stii fa-ti altul si gatawinking

| Cipriaan a răspuns:

Pentru ca sa-ti securizeze contul, si daca tu la inceput ai stiu intrebarile, ar trebui sa le stii si acum, daca nu fa-ti altu'.