| dariaaforTPU a întrebat:

Heei, TPU! Stiti cateva locuri in Braila unde te poti plimba, distra cu prietenii? In afara de Mall, faleza? fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi aţi putea merge în Understage, la Crama Veche, în Pânze, în Art, în Dreams...
Understage e pe o străduţă lângă Republicii, Crama Veche e pe Republicii, Toate Pânzele Sus tot pe strada Republicii e, Art tot pe o străduţă pe lângă Republicii, iar Dreams e în Piaţa Traian, lângă rondou.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Heei,buna,si eu sunt tot din Braila,pai ai putea sa mergi prin gradina mare la un suc, sau oriunde alt undeva, este weekendhappy Eu maine merg pe faleza, da-mi id tau pe privat daca vrei si mergem imrepuna, o zi buna!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi ar mai fi Grădina Mare (Publică), Parcul Monument, Parcul cu Ceas din centru, rondoul de lângă biblioteca Panait Istrati, Bulevardurile Carol şi Cuza, Strada Republicii...

| Brâncuşi a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

In gradina mare da, dar in celelalte locuri precizate de tine se duc mai mult pensionarii...acum este weekend si este aglomerat...ma tot bate un gand sa ma duc la un biliard sau bawling..vii?happy

| dariaaforTPU explică (pentru MalleusMaleficarum):

Da stiu doar ca vroiam pentru o zi de nastere, dar nu cine stie ce petrecere: o terasa si sa ne plimbam pe undeva, sa facem ceva. ceva terase mai calumea? Nu Bella Italia, Select sau ceva de genul... oricum mersi de raspuns!

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru dariaaforTPU):

Păi aţi putea merge în Understage, la Crama Veche, în Pânze, în Art, în Dreams...
Understage e pe o străduţă lângă Republicii, Crama Veche e pe Republicii, Toate Pânzele Sus tot pe strada Republicii e, Art tot pe o străduţă pe lângă Republicii, iar Dreams e în Piaţa Traian, lângă rondou.