| ktyi a întrebat:

Hei :3

Care intre numele acestea m-ati indruma sa-l pun paginii mele : "Meow :3 "; "Jurnal :] " sau "Pagina Fara Nume.puppy dog eyes"?

9 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Jurnal. Daca ai de gand sa scrii pareri, impresii, amintiri, e numele cel mai potrivit, va deveni ca un mic jurnal, dar in care nu-ti spui chiar toate secretele happy

| unbaiatanonim a răspuns:

LOL, ce naiba sunt cu numele astea de pagina? Pune si tu un nume obisnuit nu rahaturi de genu.

Răspuns utilizator avertizat
| IssabellaLoLa a răspuns:

Meow :3

| aquarising a răspuns:

CCe zici de Jurnal de nota 10? happy

| KillerBunny1500 a răspuns:

"Meow :3 " este cel mai dragut dintre cele de mai sus, dar e cel mai potrivit? Eu zic sa mai incerci cu alte nume, si, n-o spun cu rautate.

| 박소연 a răspuns:

,,Meow :3'' E adorabil!:*:*:*

| Taniiax3 a răspuns:

" Moew ". Mi se pare cel mai gragut.winking

| xraxxx a răspuns:

Meow puppy dog eyes