| anonim_4396 a întrebat:

Buna ! De ieri tot ma chinui sa imi schimb avatarul si nu pot ! Nu merge ! Am restartat calculatorul , am dat refresh dar tot degeaba ! Azi o prietena mi-a zis ca ce avatar frumos am (era avatarul pe care ma tot chinui sa il pun) . Celorlalti le apare schimbat dar mie nu ! De ce? Ce as putea sa fac sa imi apara si mie? Multumesc :d

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai uitat ce era mai important! Schimba dimensiunea la poza (micsoreaza poza in Paint)si o sa se vada si la tine.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si acum tu nu ai poza la avatar? Aici se vede poza http://www.TPU.ro/utilizator/auud Cand schimbi poza de la avatar pe TPU sa stii ca ea nu apare instant! O vezi abia a doua zi cand se face reactualizarea paginii tale.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ma referam la avatarul de la Messenger.Am uitat sa specific.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat ce era mai important! Schimba dimensiunea la poza (micsoreaza poza in Paint)si o sa se vada si la tine.