| oanabuysomeweed a întrebat:

Hei.... Am facut un video cu telefonul dar se vede invers pe BSplayer.Adica eu am filmat invers laughing Cum pot sa intorc un video pe BSplayer?

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

Instaleaza VLC (free pe net)
Deschizi programul > add file >...
Cand incepe videoclipul, apesi pe butonul de jos "Show extended settings"
In fereastra care apare selecteaza "Video effects" > "Geometry"
Bifeaza "Rotate" si misca cercul cum vrei.

Parca era ceva si la BS dar nu mai tin minte...

3 răspunsuri:
| AdamLevine a răspuns:

Intoarce calculatorul sau laptopul cu totullaughing))

| Gagu4321 a răspuns:

Umbla pe la setari 60 grade nu prea stiu vz u daaca gasesti big grin ia un program de editat video si veziwinking acolohee hee

| AdinaDiana a răspuns:

Faza e ca nu prea poti....adica eu nu am reusit niciodata. daca aflii cum anuta-ma si pe minehappy