| Daddyy a întrebat:

Hei... am o intrebare Daca un baiat/fata. ma rog. Pune o intrebare si eu raspund si imi dă funda si daca ala sterge intrebarea eu o sa mai am funda? [Funda]

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o s-o mai ai. Daca are raspunsuri intrebarea nu se sterge de pe site ci doar nu mai apare la respectivul in Intrebarile mele. Ea ramane pe site, cu toate raspunsurile, inclusiv cel castigator si apare ca postata de un anonim. Numai bine!

| AndreiGabi a răspuns:

Da,am facut eu experimentul cu cineva de pe site laughing.

| Rockart a răspuns:

Da. Când un user şterge o întrebare, ea se şterge doar din contul respectiv, nu şi de pe site. Deci întrebarea rămâne pe site dar sub anonimat.
Doar întrebările raportate şi şterse de admini se şterg cu totul.

| daηă a răspuns:

Nu.
Acum mori de ciudă laughing

| Mehh a răspuns:

Ramane cu sigruanta!happyCum s-a mai zis inainte, cand se sterge o intrebare, ea nu dispare de pe site.Insa cel care a postat-o nu o mai are la intrebari, iar daca mai primeste raspunsuri, i se va zice.Intrebarea va avea ca autor Anonim.Mi s-a intamplat.Dar fundele si voturile raman in astfel de cazuri.Deci, mai scurt, da, vei mai avea funda rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda ramane la raspunsurile tale cat si pe TPUwinking

| gicaputinica a răspuns:

Nu! Eu am patit-o azi!
Totusi, intrebarea n-o poate sterge decat in prima zi. big grin

| alexandra1993 a răspuns:

Da, cred ca o sa mai ai funda, dar nu o sa mai poti vedea raspunsul!

| Hpzox a răspuns:

Probabil ca da...dar nu stiu sigur.

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Ioandelasal a răspuns:
Da, o s-o mai ai. Daca are raspunsuri intrebarea nu se sterge de pe site ci doar nu mai apare la respectivul in Intrebarile mele. Ea ramane pe site, cu toate raspunsurile, inclusiv cel castigator si apare ca postata de un anonim. Numai bine!
RASPUNDE

| xmakexmexhappyx a răspuns:

Daalaughing.funda?big grin