| AndreeMeaw a întrebat:

Hei..Am sters niste documente..si as putea sa le recuperez?

Răspuns Câştigător
| Ralluxd a răspuns:

Hei! Sunt programe speciale care recupereaza fisierele sterse. Uita-te pe aici: http://www.go4it.ro/......s-3865209/
Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Du-te pe Ecran(desktop) si cauta Recycle Bin (Cos de reciclare), intra in el, si vezi daca iti gasesti documentele. Daca da, da dublu click pe ele, si da restore(restaurare), daca nu, nu mai poti sa le recuperezi sad

| davidwarner a răspuns:

Cauta prim recycle bin, trebuie sa fie acolo.

| ReiVaN a răspuns:

Folosind programul power data recovery.
cauta-l pe google, e gratuit si e bun, l-am incercat si eu.

| Predator30 a răspuns:

Iti spun eu cum dai un system restore si ii data de ieri si ti se reseteaza calculatorul din data de ieri si o sa reusesti sa le ai inapoi

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Daca nu le-ai salvat altundeva...Nu. :\

| radupopa a răspuns:

Du-te si vezi daca le ai in Recyclin Bin, daca nu incearca site-ul:
http://www.go4it.ro/......-3865209/.
noroc
primesc funda?

| Conner a răspuns:

Recuva parca cauta pe google

| lologfo a răspuns:

Daca sunt in cosul de gunoi da daca le-ai sters de tot nu imi pare rau!

| Danutsyk a răspuns:

Daca nu le-ai sters si din Recycle Bin(cos de gunoi) da, dar altfel nu mai poti!

| miriz a răspuns:

Poti sa le recuperezi daca le cauti in cosul de gunoi(nu glumesc...), dar daca ai golit tot cosul nu mai ai cum... funda?winking

| DeDeDya a răspuns:

In Recycle Bin vezi daca sunt acolo... daca nu sunt..nu mai ai ce sa faci. Funda? puppy dog eyes

| Mattew a răspuns:

Numai ai cum.

| sora13 a răspuns:

Da le poti recupera cu acest http://recuva.en.softonic.com/program