| alexandra_3084 a întrebat:

Hei! Am un referat sa spunem la geografie si trebuie sa spun ce fel de locuitori sunt in irak adica daca sunt romani, tigani; v-ati dat seama ce trebuie sa scriu si nu gasesc am cautat si pe net dar nu gasesc! Ajutati-ma va rog fau

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe ro.wikipedia.org, cauta Irak si gasesti. Numai bine!

| alexandra_3084 explică (pentru Ioandelasal):

Nu gasesc nimic ca am cautat si eu tot pe el si nu am gasit!tongue

| Ioandelasal a răspuns (pentru alexandra_3084):

Uita-te si aici: http://www.mae.ro/bilateral-relations/1836#764. Numai bine!

Întrebări recente