| edy1thebest a întrebat:

Am o intrebare...Pentru Iphone exista un program numit Instalous prin care poti descarca aplicatiile pentru care in App Store trebuie sa platesti, aici pot fi descarcate gratuit.
Exista vreun program asemanator si pentru android?
Ps:Am un HTC Sense(daca ajuta la ceva)

3 răspunsuri:
| edy1thebest explică:

Corect dar intrebarea mea era daca nu exista vreun crak pentru android

| AlexXplo a răspuns (pentru edy1thebest):

Asta nu stiu, intra pe iphoneforum.ro... aci ai mai multe detalii.

| AlexXplo a răspuns:

Din pacate aplicatiile pentru IOS ( Iphone ) nu merg pe android. IOs este un linux la baza...