| KlaudyaAddha a întrebat:

Hei, buna! Am raspuns la multe intrebari. Insa cand intru la "Raspunsurile mele" imi apare un mesaj in care zice ca n-am raspuns la nici o intrebare. Am raspuns la vreo aproximativ 10 intrebari in ultimele 10 minute, insa nu inteleg de ce nu strang puncte si nu-mi apar raspunsurile. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești noua pe site și răspunsurile încă îți sunt moderate. Dupa aprox 30 de răspunsuri aprobate vei scăpa de moderare. Si punctajul se actualizează o data sau de 2 ori pe zi.
Bafta și bun venit pe TPU

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Pentru că ai cont nou, o să dureze un timp, nu atât de mult ca pe vremuri, când răspunsurile trebuiau aprobate, dar nici nu apar instantaneu.Ai puţină răbdare şi se rezolvă.

| Vizitiul a răspuns:

S-ar putea ca logarea sa fie una dintre probleme. Logheaza-te inainte de a posta!

| andreii2 a răspuns:

Uita-te pe la ora 21, SIgur o sa iti apara.

| robytzu30 a răspuns:

Uita-te oricand sunt sigur ca o sa-ti apara