| RealLife a întrebat:

De ce ii ia site-ului sa afiseze asa de greu raspunsurile la intrebari? Dupa ce postez o intrebare imi apare peste aproximativ 5 minute ca am 2 raspunsuri, dar cand intru pe intrebare nu mi le afiseaza... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nousername a răspuns:

Nu ai ce sa faci.Acesta este site-ul.Are mici probleme, de exemplu pe mine ma enerveaza rau faza cu "cauta " care nu merge nicioadata si ma enerveaza ingrozitor.Si mie mi se intampla la fel, stiu cum e.Dar nu ai ce face, poate intr-o zi problema se va rezolva. Trebuie sa astepti sa iti apara raspunsurile inca 5 -10 minute. Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește mai bine aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.