| crisbebe a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile la intrebari? chiar si la ale mele?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vor apărea în timp (durează până se actualizează datele). Ai puţină răbdare! Succes!

| Reny a răspuns:

Pentru ca nu mai functioneza browser-ul la care esti logat.
Intra si logheaza-te pe TPU de pe Mozilla FIrefox sau de pe Opera.
Asa va functiona fiindca si mie mi s-a intamplat acelasi lucru.
Succes si sper sa functioneze!

| crisbebe explică:

Ma loghez de pe mozila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la tine e normal sa intarzie. La noi, aici, e vara! La tine inca trebuie sa soseasca Mos Craciun!(vezi avatar)

Acum, sincer...TPU-ul se actualizeaza la cateva minute, nu imediat. Trebuie sa mai astepti pana se afiseaza.