| gâzzzy a întrebat:

Hei, buna :* As vrea si eu niste idei, gen 'ce sa fac vara asa'
. Mentionez ca m-am certat cu cea mai buna prietena, si sunt de la tara! :*

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E lungă vara asta, așa că fă tot ce-ți trece prin cap!

| gingergirl1 a răspuns:

Buna! happy Ori te impaci cu prietena ta,ori iti faci noi amici! Si eu imi petreceam,si imi petrec vacantele de vara la bunici,ei stau la un sat din apropierea Bucurestiului,"la tara" si ce fac? Ori imi iau rolele,bicicleta ma duc sa m plimb, ori ma intalnesc cu prietenii si mergem afara sa ne plimbam, stau in curte, stau cu verisorii mei
Hai ca gasesti tu ce sa faci, sunt multe chestii de exemplu cheama-ti o prietena la tine si udati-va sau stati pe o patura la umbra si va jucati ETC happy

| GigiMenta a răspuns:

Impaca-te cu ea sau daca nu fa-ti alti prieteni, iesi pe afara, distreaza-te!