| cosminaelena99 a întrebat:

Hei buna! ce parere aveti despre meciul de la Wrestlemania 28 dintre The Rock si John Cena?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un meci destul de bun banuiesc ca toti stiau ca the rock castiga! Este bine facut!

| Theaxniz a răspuns:

Cena a dominat intreg meciul dar pe final sa prostit Cena si a pierdut

| AaN56 a răspuns:

Dar John Cena are multa rezistenta fata de The Rock chiar daca e facut degeaba ca e imbatranit si nu mai rezista.

| bogdanfree98 a răspuns:

Ce parere poti avea tu? John Cena a dominat tot meciul, dar la final o aroganta care nu il caracterizeaza de obicei l-a costat victoria... se vedea clar ca The Rock nu ar mai fi rezistat mult, acum astept meciul de la Extreme Rules- John Cena vs Brock Lesnar big grin

| cosminaelena99 explică (pentru bogdanfree98):

Ai dreptate bogdan, dar nu numai aroganta ia cauzat lui Cena ci si arbitrul nu a fost deloc impartial, can era rock jos numara foarte incet, pecand la Cena...

Întrebări recente