| alexx102428 a întrebat:

Ce părere aveți de meciul de la Wrestlemania 34 dintre Jhon Cena vs Undertaker. Parerea mea cel mai prost meci din istoria WWE!

5 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Inca se mai uita lumea la WWE?!

| AlexDarius3 a răspuns:

Eu m-am lasat de mult timp de wrestling la cat de plictisitoar devenea.

| AlexDarius3 a răspuns:

Wrestlingul vechi de pe vremea lui Foley, Randy Orton, Hardy Boys, Rey Misterio, Kane, Undertaker, Cena, Stone Cold chiar putea fii numit wrestling.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Slab

| benzu a răspuns:

Mi-am pierdut cateva minute din viata sa vad despre ce vorbesti.

Daca nu stii WWE este doar pentru SHOW si pentru bani. Toti fanii aia platesc pentru un spectacol si atat. Nu e o lupta adevarata ci doar un teatru regizat.

Daca iti place asa ceva este alegera ta dar e doar un simplu teatru unde s-a stabilit castigatorul dinainte de a incepe meciul.