| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna big hug Am nevoie de niste statusuri pentru fete proaste laughing Multumesc :* Funda:*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Lasă'le să moară proaste, nu'ţi bate capu' cu ele.
Succes!

4 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Atunci scrie ce-ti trece prin cap

| Effy12 a răspuns:

Pai tu esti cam proasta.Pur si simplu gandeste-te la tinewinking

| Schmetterling a răspuns:

Da cine esti tu sa judeci cine este prost si cine nu?!?! Te-ai uitat dimineata in oglinda si ce ai zis... Doamne eu sunt cea mai tare, cea mai desteapta, cea mai cea?!?!?
Nu mai gandi asa pentru ca nimeni nu are dreptul sa judece alte persoane, mai ales sa le considere proaste. Fiecare se naste diferit, de aici si deosebirile pe care le vezi, dar nu suntem noi in masura sa zicem ce e bun si ce e rau, sau cine-i prost si cine nu.

| deeutsss a răspuns:

"Esti la fel de proasta ca muzica pe care o asculti in casti" laughing. my fav