| ßebeLuSa a întrebat:

Heiii TPU:* am nevoie de niste statusuri pentru fete mai proaste pentru ca am o problema cu o anume fata si am chef sa rad de ea am nevoie Plsss help puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare

| Hiuga0 a răspuns:

Deci cum handicapate mah?