| blackcat99 a întrebat:

Hei! Cat costa transportul unei pisicute de maxim 2 kg din Buzau in Braila? Nu pot merge cu masina, m-ar interesa daca as putea sa o primesc prin posta, sau ceva de genul. Funda

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu poti transporta o pisica prin posta happy
Trebuie ori sa-ti fie adusa cu masina, ori sa te duci tu sa o iei.
Dar in Braila chiar nu ai gasit pe cineva care sa de-a o pisica? Ti-as fi dat eu, dar am motan big grin

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy
Un an nou fericit sa ai :*

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Bine,dar sa-i spui vanzatorului sa n-o indese intr-un plic,chiar daca e mica.S-o bage intr-o cutie cu aerisire, de preferabil mancare, si inca o data, multe gauri.A, si sa scrie pe cutie:Foarte fragil.Ca astia au un obicei sa dea cu coletele cu o rautate de nedescris. Sper ca te-am ajutat.

| XDeiutzaX a răspuns:

Prin posta?laughingAm o intrebare:Cati ani ai?

| blackcat99 explică (pentru XDeiutzaX):

Am 17 ani draguto. Daca nu stiai cainii si pisicile se pot transporta prin posta, cu conditia sa fie in cusca, dintr-o tara in alta tara. Nu stiam daca e posibil si la noi. Mie se pare stupid sa mai raspunzi la intrebare daca habar n-ai sa dai un raspuns.

| LoveSmiley a răspuns:

Prin posta?