| Cosmin_6763 a întrebat:

Hei! Caut o ocupatie. Dar nu stiu de ce sa ma apuc. Fac dansuri, am vreo 2 trupe de street dace (copii), am scoala, ma implic in multe chestii, dar simt ca ma plictisesc adeseori. vreau sa-mi caut ceva de facut si nu stiu ce. Ceva ce sa imi ocupe timpul, si sa fie si intr-un mod constructivthinking m-am gandit sa-mi fac un site, am prieteni care ma pot ajuta sa il creez. Dar am aflat multe dezavantaje si nu stiu ce sa zic. Niste idei? orice? dar nu banale.

2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna! Nu te intereseaza si o alta afacere? Daca da, astept un raspuns pe lazarescu_cosntantin (id messenger)

| cristi2010 a răspuns:

Cosmin, mai te plictisesti, vrei sa te implici in ceva interesant? Lasa un nr de tel