| Fluture a întrebat:

Hei. Cei care aveti frati sau suroriwinking...ati vrea sa fiti singuri la parinti? Cei care sunteti singuri la parinti.ati vrea sa mai aveti frati, surori? vreau parerilaughing. Cum e mai bine? sg sau m ml?:p

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt unic, la parinti si ma simt bine asa pentru ca nu am discutii in casa si fac ce vreau, si apartamentul din Romania imi ramane mie asa macar nu impart cu fratele sau sora/daca era sa am.

| anad a răspuns:

Cei care nu aveti frati sau surori nici nu realizati cat sunteti de singuri si de egoisti! Doamne, ce amintiri frumoase si ce bogata ma simt cand imi aduc aminte ce bine era, si este, cu surorile mele si cu fratii mei(am 2 surori si 3 frati)! Numai cand ii ai, cand te intalnesti cu ei, cand sunteti impreuna realizezi ca toata bogatia din lume nu iti aduce asa multumire sufleteasca, implinire si bucurie!

| pwp a răspuns:

Buna.eu sunt singura la parinti, si acteodata imi doresc un frate sau o sora, sa impartim bucuriile si tristetile!
dar nu prea imi place sa impart.nu ma pot gandi sa stea altcineva pe calculatorul meu...in baia mea, purtand hainele mele happy
deci.mai bine nu happy

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu am un frate mai mare.Ma enerveaza, streseaza, ne batem, ne certam, ne injuram, dar ne ajutam.Nu cred ca as putea sta singura la parinti. El te ajuta la teme, glumeste cu tine, daca ai luat la scoala. o nota mica iti spune cum sa procedezi sa le spui parintilor, daca ai probleme cu colegii el iti spune ce sa faci...

| βσσblėėŝ a răspuns:

Nam frati si nici nu vreaulaughing

cred ca emai bine singur pentru ca daca ai frati/surori trebuie sa imparti totullaughing

| daηă a răspuns:

Eu sunt singura la parinti sad
mias dorii mult o sora...sau chiar si un frate

mereu cand vin de la scoala in casa sunt doar eu si calculatoru crying
m-am saturat de singuratate sad (parintii mei sunt toata ziua la lucru)
daca as avea o sora sau un frate as incerca sa ma inteleg bine cu el/ea

batting eyelashes fiti fericiti ca aveti frati sau surori sad

| LNK a răspuns:

Salut!
Eu sunt singura la parinti. Exista momente in care mi-as dori o sora mai mare, si altele in care ii multumesc lui Dumnezeu ca sunt unica. laughing

| BYBY a răspuns:

Sunt singura.si asa vr sa raman.finndk atentia parintilor se indreapta doar spre tine. cand esti singurwinking

| danutza45 a răspuns:

Pai eu sunt singura si e destul de bine. dar uneori cand nu ai prieteni pe care sa te bazezi si carora sa le spui prin ce treci cred ca fratii si surorile sunt cele mai potrivite persoane.

| Alexys_3669 a răspuns:

Mie nu miar place sg la parintibig grinAdika nu as avaea cu cine vb sau sta mai mult timp cand sunt bolnava sau etc Eu am o sora mai mare si desi ne mai certam uneori mie nu miar place sa fiu sg la parintibig grin

| RoxAnana a răspuns:

Sunt singura la parinti dar mi-as dori un frate mai mic sa ma joc cu el cand e mic si cand e mare sa il batdevil laughing

| Malvie a răspuns:

Eu nu am frati sau surori...si ma simt geniallove struck adica nu trebuie sa impart nimic cu nimenilaughing

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Poi eu sunt singura la parinti.Cateodata as vrea sa am o sora mai mica sau un frate mai mare si cateodata as vrea sa fiu singura mie imi place mai mult singurawinking

| alexandramarya a răspuns:

Buna! sunt singura la parinti.as vrea sa mai am o sora sau un frate sau si frate si sora. imi plac mult copii.

| anuk a răspuns:

Eu am un frate mai mare si chiar daca ne mai certam uneori ne intelegem foarte bine si nu stiu ce o sa ma fac cand va pleca la anul la facultate. imi va fi asa dor! ii datorez atat de multe lui si nu cred ca as putea concepe viata mea singura la parinti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am frati si e bine, ne mai ajutam intre noi, asa daca nu aveam trebuia sa cer ajutorul unor straini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitee`... eu eram singurik pana la 5-6 ani si imi doream un fratzior si m`am ales cu o surioaraa` dulceee care ma enerveazaaaa x( dar daca ma gandesc` mai binee` nu as vrea sa o pierd big grin

| diidyk a răspuns:

Phai e mai bine, cu frati, surori! da nu multilaughinglaughing eu mai am o sora mai mik./ sh e ok!