| bruneta_9895 a întrebat:

Aveti frati sau surori? sau sunteti singuri la parinti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mama și tata doar un copil au (o fetiță)... adică eu.
Pa, pa.

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am un frate mai mic cu 6 ani...big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt singura la parinti, dar eu am dat lovitura, am 5 copii, 2 fete si 3 baieti cu varste intre 20 si 34 de ani.

| Vizitiul a răspuns:

Mai am o sora...care nu e buna la nimic, doar la pensatlaughing

| Ana a răspuns:

Sunt solo happy

| Cryssy a răspuns:

Sunt singura... Dar mi-as fi dorit foarte mult o sora sau un frate...Asta e...

| Bishop a răspuns:

N-am nici frati nici surori.

| thehope a răspuns:

Din pacate numai eu sunt... mi-ar fi placut enorm de mult sa mai am un frate/o sora.

| ViVi a răspuns:

Singura la parinti love struck

| M4RK a răspuns:

Am o sora de 17 ani happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai am un frate mai mare big grin

| mariutza a răspuns:

Dap mai am un frate mai mare decat mine cu 3 ani. dar mi'as mai fi dorit o surioara. dar parintii nu mai vor sad

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Am o sora mai mare cu 4 ani decat minebig grinhappy:X

| adrykiba a răspuns:

Eu sunt singura la parinti si nu este foarte placut mai ales ca de mica ramaneam singura in casa pana veneau parintii acasa.De la 5 ani a trebuit sa invat sa imi incalzesc mancarea.

| maimutzica a răspuns:

Am un frate mai mare cu 2 ani...ne intelegem bine...cu exceptia anumitor certuri e totul perfect intre noi...il iubesc muult:X:X:X

| leny a răspuns:

O surioara...mai mica decat mine cu13 ani:-)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am un frate, mai mic cu 2 ani decat mine. Suntem singuri pe lume, de anul trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un frate mai mic cu 5 ani big grin
Ar fi fost plictisitor sa fiu singura la parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt singura la parinti, nu este bine, mi-as fi dorit un fratior sau o surioara sad