| R0R0 a întrebat:

Mai aveti frati sau sunteti singuri la parinti? big grin

Răspuns Câştigător
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Mai am o sora, și poate ca de la început eram tristă ca ea a apărut, dar acum sunt foarte fericită ca mai am o sora.

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Ma bucur pentru tine.

44 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am un frate mai mare cu 10 ani ca mine, dar am avut si o sora care din pacate a murit.sad
Mult prea devreme.straight face
O seara buna happy

| R0R0 explică (pentru caramela):

Imi pare foarte rau.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt singur la parinti si poate e mai bine...happy
Dar au fost momente si mai sunt cand gandesc''ce bine ar fi fost sa am un frate sau o surioara''

Eh... Oricum ''fratele'' meu e motanul pe care l-am adoptat.happyEu asa il considerlaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum te numesti? Ce varsta ai?

| R0R0 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asta e raspunsul la intrebarea mea?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru R0R0):

Nu, dar daca vrei poti sa spui nu?

| R0R0 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bine. Numele meu e Tinii111.
Varsta mea e de 78 de ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru R0R0):

Te tii de prostii? vezi ca te raportez. Spune ce vârstă ai ce e secret? Sunt sigur ca nu te cheamă tinii ce nume e ăsta?

| RAY a răspuns:

Da

| Drimmero a răspuns:

Da, mai am! Tot eu raman al' mare!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Si lor le place Arsenal?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Eu sunt singurul microbist din familie, nu le-am vorbit de Arsenal, n-ar stii in veci de Arsenal, asa ca mai bine sa nu-i corup cu fotbalul. ( Aici ma refer si la parinti)!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ma intreb de unde ai mostenit asta.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Urmaresc de ceva ani fotbalul, m-am indragostit de Arsenal din prima, mai ales la ce echipa aveau in anii precedenti, KING Thierry Henry ramane in inima mea, ca fiind eroul lui Arsenal. Arsene Wenger(antrenorul lui Arsenal), are 20 de ani de cand este pe banca lui Arsenal, de 20 de ani antreneaza Arsenalul, si-a facut pieri albi, dar si fanilor tot peri albi le-a facut. Echipa senzationala! Daca vrei sa-ti dau video-uri cu Arsenal, sa vezi cam ce inseamna echipa asta, e ok!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ok.
Da-mibatting eyelashes

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Wow.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sunt multe de spus despre Arsenal, multe meciuri, mult prea multe, dar o sa-ti mai dau!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ok!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sa te uiti la toate, la videoclipurile mai lungi, da-i inainte, sa nu pierzi vremea pentru tot rezumatul!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

La toate ma voi uita! rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Mai am sa-ti dau, nu le pot da pe toate, asta inseamna sa caut mii de videoclipuri din toata istoria lui Arsenal! Dar si eu sunt subiectiv aici, le dau doar pe cele in care a batut Arsenal, sunt destule meciuri in care Arsenal lua de la 4-0/5-0/5-1/6-0, alea as vrea sa ramana doar ''amintiri nasoale''!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Nici nu aminti de el atunci.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

In 1989 se lupta Arsenal la titlu cu Liverpool, Liverpool era pe primul loc, avea in ultimul meci cu Arsenal, daca batea Liverpool lua titlul, daca facea egal il castiga tot Liverpool, iar daca Liverpool lua bataie cu 1-0, tot Liverpool il castiga, Arsenal a castigat atunci campionatul, cu un gol in prelungirile meciului, aproape de ultima faza, a batut cu 0-2 si a luat titlul in ultima etapa, acest meci este considerat unul dintre cele mai frumoase din istoria fotbalului!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Bravo lor!

| Florentina9210 a răspuns:

Sunt fetita lui mama si a lui tata. big grin

| Idkidk a răspuns:

Singura la parinti. WHAT ESTI CAMPIONUL ZILEI?! CE TARE! Tu ai frati?

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nici eu nu mai am.
Si da, am fost campioana zilei laughing

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Cand? Varsa tot! rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

21 decembrie.

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Asa zice CristidinBucuresti la toti

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Stiu.De asta nu ii raspund laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Same here

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

kiss kiss.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat