| yourgirl a întrebat:

Hei! dau funda la cel mai haios banc :d

Răspuns Câştigător
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Plecam! Mai e cineva fara bilet in fund? Eu, da-l bag imediat!

9 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Fiul isi intreaba tatal:tata noi din ce ne tragem?, tatal:din adam si eva, fiule.Se duce fiul la mama sa si o intreaba la fel, mama:din maimute fiule.Fiul se duce la tatal sau si ii spune ca mama i-a zis se trage din maimute nu din oameni. Tatal atunci spune:Fiule, fiecare are neamul lui.

| Giulia97Anna a răspuns:

Merge un bărbat cu un pistol într-un club şi începe să strige :
– Cine s-a culcat cu nevastă-mea?
Nu zice nimeni nimic. Bărbatul mai strigă o dată:
– Cine s-a culcat cu nevastă-mea?! Începe unul să râdă.
– Ce e aşa amuzant?
– Nu ai destule gloanţe. Inainte de inmormantare, sotul intra in camera rece pentru a-si vedea soacra pentru ultima data si bufneste in plans.
Sotia:
- De ce naiba plangi, n-ai placut-o pe mama niciodata!
Sotul:
- Stiu, da’ mi s-a parut ca se misca! Un canibal se duce la morga
Canibal:As dori cenusa unui mort.
Doctorul:De ce?
Ca…nibalul:Sa imi fac un ness! Doi cocosi vobeau …
- Hai ma pana la alimentara … - Ce pana mea sa facem noi la alimentara?! - Hai ma prostule … vedem si noi puicute goale Bunica era pe patul de moarte, isi cheama nepotul la capataiul ei si spune:

- Nepoate, vreau ca tu sa mostenesti averea mea. Vila, ferma, herghelia de cai, tractorul si toate animalele de casa plus cele 22 de milioane toate vor fi ale tale
- Wowww! exclama nepotul. Multumesc bunico, nu stiam ca ai asa o avere. Unde este ferma de care vorbesti?
Bunica raspunde, dandu-si ultima suflare:
- Pe Facebook
!
Doi politisti patruleaza competent intr-un orasel prafuit de provincie… Unul dintre ei gaseste o oglinda. O ia de jos, o priveste si zice:
- Ba, fraiere, uite o poza cu mine!
- Ia da-mi-o si mie! Ha, ha, ha, ce fata de prost ai. Un tigan la restaurant:
-Ospatar, un rom aici!
-Te-am vazut, da-te dracu…:))) Dintii catre limba : – Daca te presam putin te putem taia! Limba : – O singura injuratura daca rostesc unei persoane zburati toti 32! O tanara statea pe o banca in parc, cand un individ ce parea boschetar se aseaza langa ea si o intreaba:
– Domnisoara, vreti sa va culcati cu mine?!
– Nu!
– Atunci, va rog sa plecati din patul meu! Suna soneria. Sotia
disperata se roaga:
- Doamne fa sa dispara amantul, iar sotul sa nu stie nimic. La care un
glas din inalturile cerului spune:
- Bine, fie…te scap… dar cand o sa mori o sa ti se traga de la apa.
Sotia a fost bucuroasa ca a scapat de amant, gandindu-se ca in ceea ce
priveste apa…va avea grija si se va feri. Peste un timp apare o oferta
de nerefuzat pentru o croaziera pe mar…e, impreuna cu toate
prietenele ei. Se duce femeia in excursie, cand deodata incepe o
furtuna. Femeia iar se roaga:
- Doamne, stiu ca mi-ai spus ca o sa mor din cauza apei…dar acum,
gandeste-te… sunt atatia oameni nevinovati…pentru mine o sa omori
toti oamenii de pe acest vas? La care glasul raspunde:
- De-ai sti de cati ani ma chinui sa va adun pe toate… Vine primul fiu acasa:
- Tata, da-mi cinci milioane ca am lasat-o pe una gravida.
Vine si al doilea fiu:
- Tata, da-mi sapte milioane ca am lasat-o pe una gravida.
Vine si fiica:
- Tata, am ramas gravida.
Tatal:
- In sfarsit se mai si incaseaza!

Răspuns utilizator avertizat
| AntiACTA a răspuns:

Bulă, cînd era mic, se duce la ta-su şi îl întreabă:
- Tată, ce e ăla penis?
Tatăl se deschide la şliţ şi îi arată obiectul lui Bulă:
- Uite, fiule, acesta este un penis, iar ca fapt divers acesta este un penis perfect!
A doua zi, la şcoală, Bulă îşi cheamă colegii, îşi deschide şliţul, scoate obiectul şi le spune:
- Băieţi, acesta este un penis, iar ca fapt divers, dacă era cu 3 cm mai scurt, era un penis perfect.

| Buburuza2222 a răspuns:

Vorbeste Strula bu Bula la telefon si ii zice: -Hai ma daca te crezi smecher vino la mine sa vedem care e mai puternic! Sa vedem care castiga lupta!
La care Bula ii raspunde: -Vin ma vin...da' dupa ma duci acasa?

Răspuns utilizator avertizat
| Duckey a răspuns:

Se duce Bula intr-un bar si intreaba : Cine e ma cel mai tare de aici? Nu raspunde nimeni. Iese Bula afara si dupa 10 min intra cu un ochi umflat, iar intreaba : cine e ma cel mai tare de aici? nimeni nu raspunde din nou. Se duce Bula afara si dupa 20 de min se intoarce batut mar cu ambii ochi umflati. Iar intraba : cine e ma cel mai tare de aici? Raspunde cineva din spate : eu ma eu. Bula : atunci hai si cu mine afara ca ma bate unu de o jumatate de ora!

| Steven100 a răspuns:

Doi muncitori lucrau la un stalp de inalta tensiune. La un momentdat unul dintre ei de sus de pe stalp urla catre celalalt care era jos:
- Bah, vezi ca sunt doua cabluri jos acolo, le vezi?
- Da, raspunse celalalt.
- Ei bine pune mana pe unul dintr ele.
Cel de jos lua un cablu in mana la care cel de sus il intreaba:
- Ei, simti ceva?
- Nu, raspunse cel de jos.
- Ei bine pe celalalt sa nu pui mana ca are 30.000 de volti in el!

| TheDarina100 a răspuns:

Un oltean diskuta cu un moldovansickba, la voi mortii se ingroapa cu popa?, la care moldoveanu ii raspundesicknu, popa ramine afara big grinbig grinbig grin