| AndyAndreiutzu a întrebat:

Cine imi spune si mie un banc haios ca ma plictisesc? FUNDA pentru cel mai bun banc

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai..am cateva..deci: alinuta era imrpeuna cu mama ei, intr-o zi o intreba :
mami pot sa fac roata?
nu ca ti se vad chiloteii
a doua zi:
mami pot face roata?
nu ca ti se vad chilotei
a 3 zi:
mami am facut roata
si ti s-au vazut chilotieii?
nu ca i-am dat jos::laughing LOLlaughing

pai.
alinuta si alinut erau afara si era iarna
alinut coinstruieste un om de zapada si o roaga pe alinuta sai aduca un morocov
alinuta 1 morcov te rog!
1? nu 2?
de ce 2?
pai nu e baiat? laughing

mami imi place fratiorul!
mai vrei o portie? mai ialaughing

alinut si alinuta langa o prapastie
alinut a cazut
alinuta a fost mai norocoasalaughing s-a prins cu ochiu de-un cuilaughing

tati pot sa ma joc cu bunica?
nu alinuta, abia am ingropat-olaughing

Liftul tineretii: erau tatl si fiul langa un lift. intra o femeie foarte in varsta si iese o bunaciune
eeei, uite mai, cum a intrat baba si s-a intors ditamai bunaciunealaughing du-te aduo repede si pe matalaughing (ei nu stiau cei aia lifthappy )

un om la aeroport
pot sa imi iau cu mine ci dulceata de 200 de kl?

cum? nu aveti voie, aici nu-i marfar

oo...scumpete se pare ca ramai acasalaughing (dulceata era sotia lui de 200 de kl)

| AndyAndreiutzu explică (pentru YumiSukinanda):

Ala cu "s-a prins cu ochiu de un cui" e penal

4 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nimeni.

| CautNume a răspuns:

Vezi ca stie Gugal.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

O tanara se ruga " Doamne de data asta nu mai vreau nimic o sa ma rog pentru cei din jurul meu... da-i Doamne mamei mele un ginere bogat cu vile si masini, dotat si cumsecade! "

- Ieri a fost ziua sotiei mele si i-am facut o surpriza neasteptata!
- Nu mai spune! Ce cadou i-ai facut?
- O ciocolata cu lapte!
- Bine, dar asta consideri tu surpriza?
- Sigur ca da, ea se astepta la un inel.