| mODIN a întrebat:

Cel mai haios banc castiga!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Banc haios?

| lalalalallll a răspuns:

Câștigă ce?

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet bă.

| blueangel99 a răspuns:

-Cum te chemă?
-Ca pe tata
-Şi pe tac-tu cum îl ceamă?
-Ca pe mine
-De unde eşti?
-De pe-aici

| carminaburana43 a răspuns (pentru blueangel99):

Super misto! Si se intimpla si in zilele noastre!

| blueangel99 a răspuns:

De ce sunteţi răi?
Lăsaţi copilul în pace să întrebe de bancuri.
@Victorpaul
Nu mai bine împungi tu un cuvânt la tastatură şi dai ENTER?
Şi ai acolo mult mai multe şi mai haioase. happy

| carminaburana43 a răspuns:

Nu-i asa ca e cam plicticos sa faci sex doar in patul tau, eventual, in aceleasi pozitii clasice? Ca rutina omoara pasiunea? Cu siguranta, raspunsul este da. Si atunci nu iti ramane decat sa apelezi la imaginatie sau sa alegi un loc din cele zece pe care ti le propunem noi in care merita sa indraznesti sa faci sex.
1. In ascensor
Este un loc excelent, insa exista doua elemente de care ar fi bine sa tii cont: de camerele video si de momentul cand terminati partida de sex, ca sa nu fiti surprinsi cand se deschid usile liftului.

2. In parcare
Merita sa incerci, desi este un loc destul de aglomerat si exista riscul sa fiti vazuti de ceilalti care isi lasa sau isi iau masinile.

3. La birou
Este un loc tipic pentru persoanele carora le place riscul extrem - sa fie surprinse in plin avant erotic si, posibil, sa fie date afara.

4. In toaleta avionului
Cei care au facut sex in avion, in toaleta, spun ca este foarte excitant sa o faci la mare altitudine si ca le-a crescut brusc adrenalina.

5. In sala de cinema
O sala de cinema este o invitatie deschisa pentru cei indrazneti ca sa faca sex. Ca sa nu-i deranjeze pe ceilalti spectatori ar trebui ca amatorii sa se aseze intr-un colt mai retras, eventual pe ultimul rand, si sa o faca pe… muteste.

6. In camera parintilor
Sa faci sex in camera si in patul parintilor este riscant (daca vin tocmai atunci acasa!), dar si excitant, asa ca daca ai o fire aventuriera nu ezita sa faci dragoste in patul alor tai.

7. Pe o strada slab luminata
Obscuritatea te indeamna la "pacat", iar o strada intunecoasa este ideala ca sa experimentezi o partida de sex, intr-o zona mai putin circulata, ca sa nu-ti faci zdrente orgasmul si sa te doara capul dupa aceea.

8. La biblioteca
E drept, acum, prea putini se mai duc la biblioteca, iar cei care merg nu par genul sa faca nebunii in locuri interzise. Daca, totusi, viata ta sexuala se completeaza armonios cu invatatura si mai calci din cand in cand printr-o biblioteca, ia-ti si perechea cu tine si… curaj!

9. In parc
Este un loc public folosit cel mai des pentru astfel de practici, insa tot trebuie sa fiti atenti ca sa nu fiti surprinsi si sa va petreceti noaptea pe la politie.

10. Intr-un bar
In zori, epuizati de dans si alcooluri, nu este exclus sa va treaca prin gand sa faceti sex si intr-un astfel de loc, unde, daca nu sunt si separeuri, nu ai avea cum sa dai frau liber pasiunii decat sub privirile - e drept neclare! -, ale celorlalti

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Jet de la T/A!

[ majusculelelumathaa]

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Baa ti lene sa cauti pă gagăl?

| Gandăr a răspuns:

Du-te şi întreabă'l pe Google.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Daca pleci de la t/a iti zic eu unu
love struck

| Niros19 a răspuns:

-Tata tu crezi in fantome?
-Nu Bula tu crezi?
-Da
-Cine ti-a spus ca exista fantome?
-Servitoarea
-Bula fa-ti bagajele ne mutam
-De ce?
-Noi nu avem sevitoare

| 211wasgnij a răspuns:

Una, roasa de dragoste, compune noaptea un SMS iubitului: "Iubitule. Ce faci? Daca dormi, trimite-mi visurile tale. Daca razi, trimite-mi zambetul tau. Daca plangi, trimite-mi lacrimile tale!" Raspunsul nu intarzie: "Iubita mea. Sunt la WC momentan... ce sa-ti trimit?

| ssmille a răspuns:

In fata portii Raiului vin trei oameni. Cand iese Sf. Petru le spune:
- Imi pare rau fiilor dar in Rai nu mai este loc decat pentru o singura persoana. Ceilalti doi se vor duce in Iad si vor suferi torturi interminabile.
Unul dintre cei trei intreaba cum se va decide cine merge in Rai, iar Sf. Petru le spune:
- Pai cine imi va spune cea mai interesanta istorie despre cum a murit, va merge in Rai!

Acestea fiind spuse, il cheama pe primul om in biroul lui. Acesta ii povesteste:
- Se facea ca imi dadusem seama ca nevasta ma insela. Asa ca intr-o zi plec de la servici mai devreme ca sa o surprind. Sparg usa si o gasesc goala in mijlocul camerei. Caut in toata casa si nu gasesc nimic iar in momentul in care eram pe punctul de a-mi cere scuze de la doamna mea, il zaresc pe imputit atarnand de o fereastra si fara sa ma mai gandesc il lovesc cu toata puterea cu o bata de baseball, tipul cade dar se prinde 2 etaje mai jos de o alta fereastra, atunci iau frigiderul intr-un atac de furie si-l arunc pe fereastra cu motiv de a-l distruge complet. Faza este ca mi se prinde haina in usa frigiderului si cad cu el cu tot si mor, dar macar ma consolez ca imputitul a murit si el.
Sf. Petru il cheama pe al doilea om la el in birou. Acesta ii spune povestea lui:
- Eu eram curatator de ferestre si cum lucram le etajul 20, cad de pe platforma, dar prin miracol ma prind 5 etaje mai jos de o fereastra. Faza este ca iese un descreierat cu o bata de baseball si ma pocneste pana cad. Prin alt miracol ma prind de o fereastra mai jos. Fericit incep sa ma catar ca sa intru in camera, dar acelasi descreierat imi arunca un frigider in cap si cad pana ce mor.
Sf. Petru cheama pe al treilea om la el in birou. Acesta ii spune povestea lui:
- Pai sa vezi, eu eram gol intr-un frigider…. rolling on the floor

| carminaburana43 a răspuns (pentru ssmille):

Banc de milioane! Multumesc am ris copios!

| FrEeBoY a răspuns (pentru ssmille):

Am mai citit eu bancuri, dar asta e prea belea...ma doare burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca e naspa ce are?