| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai HAIOS banc primeste funda!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Aici sunt cele mai haioase bancuri pe care le-am citit:
http://www.tpu.ro/......titi-este/ :) Sa razi cu pofta!

| Piㄨㄨy a răspuns:

In loc de bancuri, iti zic niste perle de la bac mai binehee hee
"Oglindă, oglinjoară, încotro merge această țară? Oglindă, Oglinjoara, nu mai bine plecăm toți afară?"

"Personal nu este de acord cu acest citat, deoarece nu sunt femeie ca Nichita să stau să mă cochetez, aranjez și fardez în oglindă ca o matrahulă"

"Trebuie să ne privim atent în oglindă și să ne întrebăm: Oglindă, oglinjoară, trec și eu bacul în această vară?"

"Când te uiți în oglindă, te vezi pe tine, dar uneori mai vezi și alte lucruri, mobila"

"Cetățeanul turmentat este reprezentat în lumea reală de omul obișnuit, adică bețivul român"

"Misterioase sunt căile scrisorii pierdute"

"Caragiale era un adevarat miștocar al secolului 17"

"Putem spune că Caragiale e foarte actual, personajele cu proști și bețivi regăsindu-se în fiecare club de fițe din lumea noastră amară"

"Acest text nu pare dramatic la prima vedere, dar când ne dăm seama că e plin de zaharișiti și bețivi începe să ne aducă aminte de vremurile noastre și de Băsescu și devine trist"

"Zaharia Trahanache avea acest nume pus de Caragiale, deoarece se ocupa cu traficul de zahăr. În mod similar, Farfuridi desfășura afaceri cu farfurii, iar Iordache Brânzovenescu rula afaceri cu brânză"

"După numele lui Brânzovenescu ne putem da seama că acesta era de la țară și avea rădăcini străvechi în cultivarea brânzei."

funda daca ti-a placutbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banc cu Bula.
Doamna il intreaba pe Bula.
- Ce ne da vaca Bula?
- Teme.

| Florin199221 a răspuns:

Daca ai impresia ca tara ta nu se intereseaza de tine, incearca macar o data sa nu platesti impozitele.