| EuDeeaEu a întrebat:

Hei. FUNDA. Ce setari trebuie sa am la profil pe Facebook incat persoane pe care nu le am la prieteni sa-mi poata da like la poze? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Marina01 a răspuns:

Cand vrei sa postezi ceva ...incarci iamginea, statusul respectiv si lana butonasul cu "Posteaza" iti apare un glob mic, click pe el si selecteaza varianta "public" apoi click pe posteaza si astfel vei primi like-uri si de la cei care nu te au la prieteni big grin!

1 răspuns:
| firstboy a răspuns:

Vezi ca ai in dreapta langa poza un mni buton cu niste persoane, modifica la prietenii prietenilor si gata.